Nintendo prichádza s prvou mobilnou aplikáciou Miitomo

2. novembra 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Miitomo.jpg
s3.amazonaws.com
reklama:

Prvá mobilná aplikácia spoločnosti Nintendo bude dostupná od marca 2016.  Informáciu o jej existencii potvrdil herný gigant počas brífingu na stretnutí s investormi v Japonsku. 

Nová „hra“ pokračuje pod názvom Miitomo a je to komunikačný nástroj, ktorý využíva Mii charaktery. Snahou herného gigantu je zapôsobiť na čo najširšiu užívateľskú základňu.Nejde v podstate o  hru, ale o prvú aplikáciu svojho druhu od herného gigantu Nintendo.

Horizon33_2015 11 2_13 11 3.png
www.androidauthority.com

Aplikácia bude voľne dostupná po celom svete. Je to v podstate inteligentné zariadenie, ktoré má slúžiť na tzv. „prilákanie pozornosti zákazníkov.  Aplikácia by tak mala byť podľa dostupných informácií určená predovšetkým pre majiteľov hracích konzol Nintendo, ktorí chcú byť so softvérovou ponukou spoločnosti v kontakte častejšie.  Ako uvidel šéf Satoru Iwata, spoločnosť Nintendo sa chce namiesto rozširovania biznisu na inteligentných zariadeniach zamerať hlavne na dosahovanie lepších vzťahov so zákazníkmi.

Horizon33_2015 11 2_13 13 13.png

http://www.androidauthority.com/nintendos-first-mobile-app-miitomo-652514/

Japonský herný gigant je známy pre svoje spoločenské hry a prácou s nimi. Nedávna zmena ich zamerania je výsledkom spolupráce so smartfónovo-hernou spoločnosťou DENA, ktorá už má na konte viaceré populárne mobilné tituly ako napr. Star Wars Galactic Defenseand Blood Brothers 2. Spoločnosť Nintendo sa chce aj naďalej venovať vývoju nových hier, no nateraz si musíme postačiť iba s aplikáciou Miitomo.

Horizon33_2015 11 2_13 54 56.png
www.popsci.com

Aplikácia, ktorá používa charaktery, ktoré sa na teba podobajú  🙂

Miitomo mii.jpg
remeshed.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?