Neznášaš pitie vody? Táto inteligentná fľaša je určená práve tebe

18. januára 2016
chytrá fľaša
www.youtube.com
reklama:

Voda je ultimatívnym tajomstvom úspechu. Pomáha človeku maximalizovať jeho fyzický výkon, zlepšuje náladu a koncentráciu a okrem iných výhod, ktoré ponúka, sa vďaka nej dokonca aj chudne.

Ale na rozdiel od rannej šálky kávy, na vodu sa často zabúda. Za dôsledok to potom má, že mnoho ľudí trpí chronickou dehydratáciou. Ak nechceš patriť medzi nich, bez tejto fľaše sa nezaobídeš.

chytrá fľaša
www.youtube.com

Nová fľaša na vodu je produktom čínskeho startupu Moikit. Jej prednosť spočíva v tom, že meria spotrebu vody a „postrkuje“ ťa, aby si pil počas celého dňa. Senzor umiestnený na uzávere fľaše používa technológiu Air-Elastic na meranie objemu vzduchu, ktorý vo fľaši zostane po každom dúšku. Keď sa príliš dlho nenapiješ, uzáver začne vibrovať a pripomenie sa ti rozsvietením LED obrazovky. Na vrchnáku sa ti – ak naň ťukneš – ukazuje tiež teplota vody a pri jeho otočení aj tvoj denný príjem tekutín.

chytrá fľaša
www.youtube.com

Temer 500-gramová fľaša stojí 54 dolárov a batériu na viečku stačí meniť približne raz za dva roky, zakúpiť sa spolu s inými náhradnými dielmi bude dať na webovej stránke spoločnosti.

High-tech fľaša je v ponuke v troch veľkostiach a 12 farebných prevedeniach a bezproblémovo pracuje s aplikáciami HealthKit a Jawbone.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?