Nevieš ako tráviť svoj voľný čas? Aplikácia Down to Lunch ponúka riešenia

26. septembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Snow 1209835_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

V dnešnej dobe existuje množstvo spôsobov, ako si dohodnúť stretnutie s priateľmi – či už prostredníctvom klasickej komunikácie cez mobilné telefóny, cez sociálne siete, no nájdu sa aj takí, ktorým najviac vyhovuje dohadovanie cez e-mail. Vieš o tom, že existuje nástroj špeciálne určený na organizovanie spoločných aktivít? To musíš rozhodne vyskúšať!

Aplikácia sa nazýva Down To Lunch a uľahčí ti spôsob, ako sa dohadovať so svojimi priateľmi na spoločných aktivitách. Najskôr si do appky pridáš všetkých svojich priateľov cez sociálnu sieť Facebook alebo cez telefónne zoznamy, následne na to im môžeš navrhnúť spoločnú aktivitu. Ako táto appka funguje?

Horizon33_2016 9 26_19 5 15.png
play.google.com

Začína to logicky tým, že si vyberieš zo širokej škály aktivít práve tú, na ktorú máš chuť. V zozname v aplikácii nájdeš spoločné obedy, stretnutie pri šálke kávy, rôzne športy, oslavy či dokonca spoločné učenie. Máš si veru z čoho vyberať!

Horizon33_2016 9 26_19 8 13.png
play.google.com

Po výbere aktivity nasleduje výber priateľov, s ktorými chceš danú aktivitu zdieľať. Priateľom príde upozornenie, že máš v daný čas voľnú chvíľu a veľmi rád by si niečo s nimi zažil. Ak tvojich pozvaných priateľov aktivita zaujme, začne sa vášnivá konverzácia, ktorá sa snáď skončí kompromisom  🙂

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?