Nestíhaš cvičiť? Sedem minút denne ti bude stačiť – vďaka appke Seven

9. októbra 2016
www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Aplikácia Seven
www.youtube.com
reklama:

Nájsť si dostatočný čas na cvičenie každý deň vyžaduje dobrý time management. Keď sa nevieš k fyzickej aktivite dokopať a myslíš si, že sa musíš potiť vo fitku niekoľko desiatok minút, máme pre teba dobrú správu. Nemusíš, stačí ti iba pár minút, počas ktorých dáš zo seba von všetko to, čo je v tebe.

Čoraz častejšie sa totiž začína skloňovať intenzívny intervalový tréning, ktorého prínosy si pochvaľujú aj tí, ktorí sa z pohodlia svojich obývačiek dostávajú veľmi neradi. V čom vlastne spočíva prínos intenzívneho intervalového tréningu? V priebehu pár minút si precvičíme celé telo vďaka sérií jednoduchých cvikov. Jedna séria trvá približne sedem minút. S rovnomennou aplikáciou, ktorú si stiahneš do svojho smartphonu, bude tvoj tréning oveľa zábavnejší a efektívnejší.

Horizon33_2016 10 9_21 38 47.png
www.youtube.com

Aplikácia nám rozpráva pokyny, počíta naživo čas a ukazuje nám, ktorý cvik by sme mohli urobiť ako ďalší. Vo verzii zadarmo je k dispozícii iba základná zostava cvikov. Na výber máš hneď niekoľko typov cvičení – v kancelárií, strečing či príprava do plaviek. Ak by si chcel všetky naraz, poplatok je 5 eur za mesiac. Ak však budeš cvičiť naozaj poctivo a pravidelne, je to prijateľná cena.

Výhodou je, že na zvládnutie týchto cvikov nepotrebuješ žiadne špeciálne vybavenie – stačí ti iba odhodlanie a samozrejme, pevná vôľa.

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?