Nasledujúce Apple Watch budú prvými hodinkami, ktoré musíte bezpodmienečne mať

17. augusta 2017
mashable.com. © Najky.sk
Apple Watch
ilustračné: SITA/AP
reklama:

Spoločnosť Apple sa chystá spustiť novú verziu Apple hodiniek, ktoré nepotrebujú byť spárované s iPhoneom, aby fungovali. Hodinky budú obsahovať LTE čip pre pripojenie k internetu. Predpokladá sa tiež to, že budú mať úplne nový dizajn.

Pokiaľ sa tieto informácie potvrdia, budú nové hodinky od Apple prvý „must have“ kúsok, ktorý ponúkne ľuďom rovnováhu pripojenia, užitočnosti a módnosti.

Prvé Apple hodinky boli predávané ako inteligentná technológia pre všetkých, vzrušenie z nového produktu časom nahradili zdôraznené zdravotné a fitnes vlastnosti, ako je zabudované GPS a vodotesnosť. To posilnilo predaje a Apple Watch ovládol trh. Tretia verzia hodiniek bude pravdepodobne pokračovať v zameraní na zdravie a šport.

Klebetí sa, že nové hodinky sa budú môcť pripojiť na internet. Mnohí analytici trhu sa domnievajú, že pridanie LTE čipu je veľký krok, pretože by mohli presvedčiť nositeľov, že toto zariadenie je niečo viac ako len rozšírenie ich smartfónu.

apple watch

Nové Apple Watch nebudú prvými chytrými hodinkami s možnosťou pripojenia na internet, keďže minulý rok sa na trh dostali Samsung Gear 3. Zavedenie pripojiteľnosti na najpredávanejšie zariadenie na trhu prinesie túto funkciu širokému publiku a spoločnosť Apple bude opäť považovaná za inovátora, hoci nie je prvou firmou s týmto nápadom.

LTE pripojenie bude atraktívne pre všetkých, ktorí si nevedia predstaviť ani chvíľu bez internetu.
Klebetí sa o tom, že spoločnosť Apple by mohla predstaviť technológiu microLED spoločne s novými hodinkami.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?