Našiel si Samsung Galaxy S6 za podozrivo nízku cenu? Dávaj si pozor, môže ísť o fake!

24. augusta 2015
www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
Autor: Aďa
samsung galaxy s6
www.youtube.com
reklama:

Zvažuješ kúpu nového smartfónu a zapáčil sa ti Samsung Galaxy S6? Úplne ťa chápeme, veď komu by sa nezapáčil 🙂 No cena už tak lákavá nie je, preto ak si sa obzeral po rôznych internetových aukciách či iných stránkach, ktoré ponúkajú veci za pár eur, mal by si spozornieť! Nechceš predsa prísť o zbytočne vyhodené peniaze, však nie? Takýmto lákavým ponukám už naletelo niekoľko ľudí, ktorí toto rozhodnutie trpko oľutovali!

Na prvý pohľad vyzerajú oba smartfóny takmer rovnako. Pritom jeden z nich je úplný fake! Skús si tipnúť ktorý? Ten napravo síce vyzerá, že má ostrejší obraz a sýtejšie farby, no presne ten je nepravý! Taktiež nie je taký rýchly ako originál, takže to môžeš zistiť už pri prvom používaní.

www.youtube.com

Odzadu sú tiež spozorovateľné rozdiely už na prvý pohľad. Originál má zadný kryt sklenený, pričom fake je z umelej hmoty. A ako môžeš vidieť, rozdiel je aj pri kamere.

www.youtube.com

Zmenu tiež vidieť pri pozadiach. Originál ponúka krásne tapety, pričom fake je od nich úplne vzdialený.

www.youtube.com

Podozrivá ti môže byť už aj krabica. Na prvý pohľad tiež vyzerajú odlišne.

www.youtube.com

A hlavne na fake krabici chýba nálepka s výrobným číslom a inými dôležitými vecami. Takže ak tvoja krabica žiadnu podobnú nálepku nemá, ide bohužiaľ o napodobeninu.

www.youtube.com

Tu je video, v ktorom je tých chýb uverejnených viac a môžeš si oba smartfóny porovnať. Len ťa chceme varovať, aby si si dával pozor na to, čo kupuješ. Nikdy nekupuj od neoverených predajcov, radšej si našetri peniaze a kúp si originál, aby si to nemusel potom ľutovať!

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?