Nakupovanie na Facebooku prichádza s novými zmenami. Na čo sa môžeš tešiť?

1. októbra 2015
mashable.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015 10 1_15 27 20.jpg
mashable.com
reklama:

Sociálna sieť Facebook zavádza ďalšie novinky. Už čoskoro si budeš môcť kúpiť prostredníctvom jednej z najväčších sociálnych sietí na svete oveľa viac vecí, než tomu bolo doteraz. 

Facebook má neskutočnú silu a vedia o tom aj mnohí obchodníci – alebo na to konečne prišli. Sociálna sieť v týchto dňoch testuje nákupný zážitok, ktorý umožní užívateľom nakupovať priamo z podnikateľských stránok priamo z Facebooku. O nových nákupných funkciách najskôr hovoril BuzzFeed, ktorý umožní maloobchodníkom, aby sa ich stránky najskôr zobrazili na Facebooku a následne sa prekliknú na hlavnú stránku.

Horizon33_2015 10 1_15 13 8.png
mashable.com

V nákupnej sekcii sa budú spoločnosti predvádzať vo formáte, ktorý sa zdá byť podobný klasickému zobrazeniu fotografií. Ak si budeš chcieť kúpiť jeden z produktov, máš na výber dve možnosti – buď sa transakcia uskutoční v rámci Facebooku, alebo budeš presmerovaný na webovú stránku spoločnosti.

Ipad 820272_640.jpg
pixabay.com

Pre tých, ktorí sa rozhodnú, že chcú zažiť skutočnú chuť nakupovania v rámci Facebooku – kliknú na tlačidlo Kúpiť a celý proces je vybavený (na hlavnú stránku danej spoločnosti, ktorej tovar sa rozhodneš zakúpiť sa tým pádom nemusíš presmerovať).

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?