Najlepší spôsob, ako sa zobudiť? Urob si selfie!

19. mája 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
alarm, budík, appka
www.youtube.com
reklama:

Ranné vstávanie je niekedy neskutočne otravné. Najmä vtedy, keď dlho ponocuješ, pretože po prehýrenej noci sa jednoducho zobúdza ťažko. S týmto novým budíkom do školy či do práce už nikdy nezaspíš. Ani po tom najdivokejšom žúre!

Nová appka Snap Me Up prináša rozhodne nový a radikálny spôsob budenia. 😀

Nie je to ale také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať, pretože si musíš urobiť selfie v požadovanej podobe, aby sa budík vypol. Appka je totiž naozaj dômyselná a prešpekulovaná.

Čo teda musíš urobiť? Nuž pekne zapózovať, samozrejme, s otvorenými očami, vďaka čomu sa hneď zrána aspoň napoly pripravíš na nový deň. A hneď pôjde všetko ľahšie. *good*

alarm, budík, appka
www.youtube.com

Tento kreatívny budík nie je tak úplne prvým na trhu. Hoci to, že si musíš urobiť selfie, nové je. K rôznym druhom budíkových appiek, ktoré ťa zaručene dostanú z postele, patria napríklad aj tie, pri používaní ktorých, aby sa budík vypol, musíš poskladať puzzle alebo vstať a otočiť sa okolo vlastnej osi.

Inštalovanie tejto appky na Android je vskutku jednoduché. Alarm a časovač si môžeš regulovať, zabudovaná tvárová detekcia má byť prevenciou proti podvádzaniu a proti tomu, aby mohli vzniknúť neostré selfie. Tiež si môžeš nastaviť kameru podľa toho, či budeš používať predný alebo zadný foťak.

Selfie, ktoré si urobíš kvôli tomu, aby si umlčal svoj budík, sa nestratia vo vzduchoprázdne, ale automaticky sa uložia vo fotoalbume nazvanom My sleepy snaps (moje ospalé cvaknutia), pričom pri každej fotke je v archíve uvedený dátum a čas. Samozrejme, musíš rátať s tým, že väčšina tvojich ranných selfie nebude práve lichotivá, o to väčšou zábavou bude, keď si ich potom budeš prezerať v bdelom stave.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?