Motorka a vodný skúter v jednom?

29. januára 2016
vodný skúter, motorka
mashable.com
reklama:

Len 5 sekúnd stačí na to, aby sa z motocykla stal vodný skúter. Ak si teda rozmýšľal nad tým, že si jedno z toho zaobstaráš, už sa nemusíš rozhodovať. Vďaka tomuto hybridu dostaneš dva v jednom.

Biski, ako sa tento obojživelný stroj volá, je pozoruhodnou kombináciou motorky a vodného skútra. Napokon názov stroja to prezrádza, keďže je celkom svojráznou zloženinou častí anglických výrazov motorbike a jet ski.

Pod zvláštne tvarovaným, hruškovitým modrým „telom“ sa ukrýva dvojvalcový benzínový motor, ktorý má výkon 55 koní. S touto silou je obojživelník Biski schopný dosiahnuť rýchlosť 130 km/h na cestách a 60 km/h na vode.

Transformácia je jednoduchá, s vozidlom stačí vojsť do vody a stlačiť tlačidlo, ktoré Biski za päť sekúnd premení z cestnej motorky na vodný skúter. V priebehu tohto krátkeho času sa zadné koleso „stiahne“ a vodný pohon sa aktivuje.

Čo dodať na záver? Asi len dve veci: obojživelník Biski je dostupný v jednej jedinej farbe (v modrej) a jeho predajná cena doposiaľ nebola stanovená.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?