Miluješ sci-fi a techniku? Potom jednoznačne potrebuješ tento router!

13. apríla 2015
mightymega.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
router, Star Trek
www.youtube.com
reklama:

Reč je o seriáli Star Trek (Star Trek: The Original Series) a o routeri, ktorý má podobu vesmírnej lode Enterprise NCC-1701. S týmto routerom budeš určite stredobodom pozornosti a možno sa ti aj podarí vydať sa odvážne tam, kam sa doteraz nikto nevydal. 🙂

Wi-fi routre sú v dnešnej dobe už pomerne lacnou záležitosťou, sú spoľahlivé a fungujú rýchlo. Majú však stále jeden malý nedostatok, všetky vyzerajú rovnako a akosi neštýlovo. Poznáš to, jednoduchá skrinka s tlačidlami, niekoľkými diódami, z ktorej trčí zopár káblov, nič zaujímavé.

O dizajnový upgrade štandardného routeru sa postaral fanúšik sci-fi a predovšetkým Star Treku Roland Schwab, a to tak, že do plastového modelu seriálovej vesmírnej lode zabudoval elektronické zariadenie. Okrem fanúšikovania bol za týmto jeho výtvorom zrejme rovnaký pocit, aký máš aj ty, keď pozeráš na svoju obyčajnú „krabičku“ doma – pocit, že sa ničím neodlišuješ od ostatných.

router, Star Trek
www.youtube.com

Pri svojom majstrovaní Schwab nepoužil len tak hocijaké zariadenie, pretože do modelu vložil UniFi AP PRO, čo je vysokorýchlostná anténa s intuitívnym softvérom a výkonným hardvérom. Dôvodom bolo akiste aj to, že táto anténa má tvar disku a dokonale pasuje do „tanierovitého“ trupu lode Enterprise. *good*

Keď sa rozhodneš pre tento typ routeru, nielenže budeš mať doma funkčnú a vzhľadovo unikátnu vychytávku, ešte dostaneš aj bonus navyše. Pri používaní bude mostík vesmírnej lode svietiť ako v seriáli.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?