Miluješ počúvanie hudby? Aplikácia Tidal je pre teba ako stvorená

10. decembra 2015
play.google.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Aplikácia TIDAL
play.google.com
reklama:

Potrpíš si na skutočne kvalitnom audio obsahu? Tak potom už aplikáciu TIDAL určite poznáš, ak nie, neváhaj a vyskúšaj ju. Je to totiž audio streamovacia služba, ktorá u nás ako jediná ponúka možnosť streamovania obsahu vo formáte FLAC/ALAC, teda v bezstratovom formáte 1411 kbit/s, 44,1 kHz/16 bit.

Samotná knižnica služby obsahuje viac ako 25 miliónov skladieb, z ktorých si môžeš veľmi jednoducho vytvárať playlisty či sťahovať hudbu na počúvanie bez pripojenia k internetu. Pozor však musíš dať na väčšiu veľkosť súborov. Jedna skladba vo FLAC formáte má cca 30 MB. Ak rád počúvaš slovenských interpretov, môžeš v prípade služby TIDAL natrafiť na obmedzenia v tom, že v knižnici nenájdeš všetkých, prípadne všetky albumy, ktoré autori vydali.

Horizon33_2015 12 10_10 18 45.png
play.google.com

Všetky streamovacie služby majú jedno spoločné –  za mesačný poplatok sa dostaneš k miliónom skladieb, ktoré si môžeš volne počúvať. Za mesačný paušál sa dostaneš k skladbám, ktoré sa ti páčia. Ak aj prestaneš platiť mesačný paušál, stále môžeš využívať bezplatnú verziu. Tá má však majú svoje obmedzenia. Napríklad hudbu nemôžeš počúvať offline, ale len streamovať z internetu.

Horizon33_2015 12 10_10 25 35.png
touchit.sk

Počúvanie hudby vo vysokej kvalite cez aplikáciu TIDAL ťa výjde na 11,99 eur mesačne. Predtým, ako sa rozhodneš túto sumu investovať, si môžeš zadarmo aplikáciu vyskúšať. K dispozícii máš týždňové skúšobné obdobie s plnou funkcionalitou, prípadne 30 sekundové ukážky skladieb. Ak ti hudba nebude stačiť, nájdeš v aplikácii pri niektorých albumoch aj videoklipy. Tie však nie sú prítomné pre všetky albumy a skladby TIDAL uvádza že v súčasnosti obsahuje knižnica približne 75. 000 videí.

Tidal_titulka_nowat 702x336.png
touchit.sk

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?