Miluješ cestovanie? Appka Sygic Travel ponúka úplne nové rozmery

30. mája 2016
play.google.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 5 30_0 26 5.jpg
www.youtube.com
reklama:

Ak si milovníkom cestovania, nová aplikácia od Sygic – lídra v GPS systémoch, si ťa získa. Sygic Travel sľubuje úplne iný zážitok z cestovania. Má nám pomôcť pri plánovaní a rezervovaní celej dovolenky. 

Plánovať a užívať si cestu môžeš dokonca aj v offline režime. Aplikácia Sygic Travel ťa pohodlne bude navigovať na známe turistické atrakcie a známe miesta, takže sa tak ľahko nestratíš. Ak sa rozhodneš zmeniť plány a trasu, appka ti poradí, čo sa nachádza v okolí, kde sa práve nachádzaš.  Sygic Travel je ocenená platforma na plánovanie výletov podporovaná spoločnosťami Apple, BBC, The Next Web či Lifehacker.

Horizon33_2016 5 30_0 25 14.png
www.youtube.com

Pri plánovaní svojej cesty oceníš hlavne nástroj, ktorý je založený na virtuálnej realite. Ten zákazníkom umožní poprechádzať sa po zvolenej destinácii a oboznámiť sa s danou oblasťou ešte pred jej navštívením.

Vďaka aplikácii Sygic si vybavíš nielen ubytovanie, odvoz na letisko, letenku, ale taktiež zistíš, kde sa nachádzajú zaujímavé miesta či pamiatky, ktoré by si si nemal nechať ujsť

Horizon33_2016 5 30_0 36 39.png
www.youtube.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?