Máte problém s parkovaním? Inteligentné riešenie ponúka appka ParkDots

10. decembra 2018
Navigation 1048294_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

S parkovaním majú problémy nielen obyvatelia väčších miest. Je to dlhodobo neriešený problém miest a obcí, s ktorým sa denne musia občania potýkať. Riešenie však ponúka inteligentná aplikácia – ParkDots.

Buďte aj vy o krok vpred a inštalujte si ešte dnes do mobilu túto aplikáciu, ktorá vám uľahčí hľadania voľného parkovacieho miesta. Namiesto parkovacích automatov vyskúšajte appku, ktorá funguje na jednoduchom princípe – na využívaní bezdrôtových senzorov obsadenosti. ParkDots je založený na princípe internetu vecí (IoT) a jeho hlavnými časťami sú mobilná aplikácia pre vodičov správcovská aplikácia pre prevádzkovateľa parkoviska (mestá či obce). Aplikácia vznikla v spolupráci so spoločnosťou PosAm a operátorom Slovak Telekom.

Horizon33_2018 12 10_19 17 42.jpg
parkdots.com

Ak si registruješ v aplikácii ParkDots svoje EČV a platobnú kartu zároveň, zvýši to pohodlie a rýchlosť nákupu parkovacieho lístka. Uhradiť parkovné cez appku je oveľa jednoduchšie než pomocou platby v parkomate či prostredníctvom SMS. Pred vypršaním platnosti tvojho parkovacieho lístka ťa appka upozorní na jeho koniec. Lístok si však môžeš predĺžiť pohodlne pomocou mobilu.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?