Ako mať prehľad vo vernostných kartách?

4. októbra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2016 10 4_14 43 40.jpg
play.google.com
reklama:

Každý z nás má minimálne jednu vernostnú zákaznícku kartu vo svojej peňaženke. Využívame ich denne – pri nákupoch potravín, v drogérií či pri nákupoch oblečenia. Ako mať v nich prehľad, keď sa nám ich v peňaženke nahromadí viac než by sme chceli? Áno, tušíš správne – aj v tomto prípade nám pomocnú ruku podá aplikácia. 

Zľavy, ktoré sú spojené s využívaním vernostných kariet sa zídu pri každom nákupe – počítajú sa nám body, získavame výhodné zľavy, či dokonca tovar, ktorým chce predajca dať najavo, že si našu vernosť cení. Vo vernostných kartách (ak ich máme v peňaženke niekoľko) stratíme časom prehľad. Vernostné karty predstavujú pre firmy tzv. dátovú baňu – vedia o nás presne to, čo potrebujú k tomu, aby sme svoj nákup v ich spoločnosti opakovali čo najčastejšie.

Horizon33_2016 10 4_14 43 58.png
play.google.com

Ak ťa už nebavia plastové vernostné či klubové karty vymeň ich za aplikáciu Stocard. Vďaka nej si urobíš vo svojich kartách dokonalý prehľad. Všetky svoje vernostné karty si uložíš do aplikácie a zbavíš sa tak plastových kariet, ktoré už nebudeš musieť mať nonstop po ruke.

Pomocou čiarového kódu naskenujeme všetky svoje údaje do telefónu a máme po starostiach! Pri platení v obchode iba jednoducho vyberieme svoj mobil, danú značku a ukážeme daný kód pokladníčke.

Appka je dostupní pre iOS aj Android zariadenia a dokonca sú podporované aj inteligentné hodinky Apple Watch a Android Wear. Čiarové kódy sa v takom prípade zobrazia na displeji hodiniek.

Horizon33_2016 10 4_14 59 34.png
stocardapp.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?