Máš problémy s nadmerným vybíjaním batérie? Dôvodom môže byť aplikácia Facebook či Messenger

12. januára 2017
mashable.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Facebook messenger1 ss 1920 800x450.jpg
marketingland.com
reklama:

Sociálnu sieť Facebook v súčasnosti využíva viac než miliarda aktívnych užívateľov. Prostredníctvom nej sa spájame s priateľmi, obnovujeme nové kontakty či spoznávame nové známosti. V poslednej dobe sa však na aplikáciu Facebook sťažovalo viacero jej užívateľov. Dôvodom bol problém, ktorý sa objavil v mobilných zariadeniach – rýchle vybíjanie batérie. 

To, že nadmerné využívanie aplikácií vybíja batériu mobilných zariadení, nie je samozrejme žiadnou novinkou. V poslednej dobe to však začalo zachádzať do extrémov. Údajne sa objavili aj takí užívatelia, ktorým stiahnutá aplikácia žerie až 1% z batérie za minútu, čo je naozaj veľmi veľa. Ako sa k tejto vzniknutej situácii vyjadrila spoločnosť Facebook?

David Marcus, vedúci aplikácie Messenger sa k celému problému vyjadril na svojom Twitteri. Na sťažnosti reagoval ospravedlnením a užívateľov upokojil vetou, že chyby, ktoré spôsobovali nadmerné vybíjanie by už mali byť odstránené.

Ako sa vyhnúť rýchlemu vybíjaniu batérie? Stačí si iba reštartovať aplikáciu Facebook či Messenger, aby si sa odpojil od problematického pripojenia a opäť sa pripojil, no na nepoškodený server.

Keyboard 1804305_960_720.jpg
pixabay.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?