Máš problém so zaspávaním? Vyskúšaj aplikáciu Pzizz

13. apríla 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2016 4 13_13 36 57.jpg
www.flickr.comN08/1344902986
reklama:

Je vedecky dokázané, že takmer tretinu nášho života prespíme, je preto viac ako ideálne, aby ten spánok stál za to. Ak máš neraz problém so zaspávaním, stále sa prehadzuješ a rozmýšľaš nad všetkým, čo si v ten deň prežil a taktiež sa v myšlienkach zamýšľaš nad tým, čo ťa čaká najbližšie dni či týždne, kvalita tvojho spánku je viac ako nedostatočná. Čo by ti mohlo pomôcť? 

Vedieť sa správne vyspať je teda hotové umenie. Pomôcť nám však môžu smartfóny či tablety. Najpoužívanejšia aplikácia pre efektívny spánok sa nazýva pzizz – v preklade by sa dalo použiť slovo „šlofík.“ Je to v podstate budík, ktorý sa špecializuje na tzv. power nap. Ide o veľmi krátky, no za to intenzívny cca 20 min. spánok, ktorý ťa nabije energiou. Aplikácia vydáva veľmi príjemné zvuky, ktoré ti majú pomôcť rýchlejšie zaspať. Niekomu však nemusí byť pochuti mužský hlas, ktorý má na starosti prebúdzanie a zaspávanie. Samozrejme, ženy si rozhodne prídu na svoje. Treba len vyskúšať!  🙂

Horizon33_2016 4 13_13 31 20.png
play.google.com

Tento efektívny audio pomocníka pri zaspávaní a taktiež, aby si nespal príliš dlho – pomôže ti aj s prebúdzaním. Ponúka dve možnosti spánku – klasický, dlhý spánok – nočný alebo rýchly a krátky spánok počas dňa, ktorý väčšinou slúži na to, aby si načerpal energiu a zvládol dobojovať pracovný deň do úspešného konca. Hudba s pomocou vhodne zvolených hlasov nás majú uviesť do hlbokého spánku. Ak nie si zvyknutý na hovorené slovo v cudzom jazyku, neboj sa, táto možnosť sa dá ľahko vypnúť.

Ďalšou aplikáciou, ktorá sa spája so spánkom je Sleep Bot. Ak si fanúšikom štatistík a chceš zistiť všetky zaujímavé informácie o tvojom spánku, túto appku neváhaj vyskúšať.

Horizon33_2016 4 13_13 40 13.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?