Máš množstvo myšlienok a nápadov? Zaznamenaj si ich pomocou Google Keep

31. augusta 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 8 12_23 0 31.jpg
www.youtube.com
reklama:

Jedna z mnohých Google aplikácií, o ktorej si možno ani netušil. V tvojom mobile by však mala mať čestné miesto. Prečo? Veľmi rýchlo a jednoducho si pomocou tejto appky zaznamenáš všetko, čo ti napadne.

Aplikáciu Keep -poznámky a zoznamy využiješ hlavne vo chvíľach, keď sa ponáhľaš a nemáš veľa času na to si niečo poznačiť. Môžeš si vytvoriť hlasovú poznámku, ktorá sa automaticky prepíše, nech si kdekoľvek. Taktiež si môžeš odfotiť plagát, ktorý ťa zaujme alebo dokument, ktorý neskôr ľahko nájdeš vo vyhľadávaní. Google Keep uľahčuje zaznamenávanie nápadov alebo zoznamov vytvorených pre vlastné potreby a ich zdieľanie s priateľmi a rodinou.

Horizon33_2016 8 12_22 58 43.png
www.youtube.com

To samozrejme nie je všetko, čo táto appka ponúka. Svoje nápady môžeš navyše zdieľať s priateľmi a s rodinou. Aby si rýchlo našiel to, čo hľadáš, musíš sa vo svojich poznámkach vyznať. Na to slúži farebné označenie poznámok a možnosť pridávať štítky k dôležitým veciam. Ak potrebuješ vyhľadať ľubovoľnú uloženú položku, nájdeš ju jednoduchým vyhľadávaním.

133

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?