Legendárna hra s pekným, mobilným vizuálom? To je Lara Croft Go

8. septembra 2015
© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015-9-7_15-51-41
www.androidauthority.com
reklama:

Lara Croft zrejme nikdy neomrzí. Presne ako minulý rok Hitman, aj táto hra trafila do čierneho a priniesla perfektnú mobilnú verziu, ktorá exceluje vo všetkých smeroch. 

Tvojou úlohou je prechádzanie starými civilizáciami v nádeji, že odhalíš mýtus kráľovnej Venom. Krátkodobé ciele, ktoré počas hry máš, nie je ťažké pochopiť – vyhýbaš sa nepriateľom, zbieraš antické pamiatky, vymieňaš si oblečenie a robíš to najlepšie ako vieš, aby si sa dostala k cieľu. Hra je rozdelená do piatich kapitol – The Entrance, The Maze of Snakes, The Maze of Stones, The Maze of Spirits and The Escape. Počas hry sa stretneš s viac ako 75 hádankami, ktorými budeš musieť prejsť, ak sa budeš chcieť dostať do cieľa.

Horizon33_2015-9-8_13-54-31
www.androidauthority.com

Rovnako ako predchodca tejto hry, aj Lara Croft GO je turn-based hlavolam, ktorý sa zdá byť celkom návykový. Pre pohyb stačí iba prejsť v smere, kam sa chceš presunúť. Nie sú žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu ťahov, ktoré môžeš urobiť. Oproti tejto hre v Hitmanovi GO si musel veľmi dobre zvážiť každý jeden pohyb, ktorý si vykonal.

Horizon33_2015-9-8_13-59-3
www.androidauthority.com

Cesta na konci každej úrovne je extrémne náročná. Musíš samozrejme prejsť cez niekoľko nepriateľov, ktorí ti budú stáť v ceste a vyhnúť sa ich náporu. V Lare Croft GO existujú v podstate iba traja hlavní nepriatelia – hady, jašterice a pavúky. Hady ostávajú väčšinou na jednom mieste a zaútočia, keď budeš stáť priamo pred nimi, zatiaľ čo pavúky sa začnú pohybovať po určitej dráhe a ty si užívaš každý jeden pohyb, pretože naozaj netušíš, akým smerom sa vydať. Jašterice sú ale najotravnejší nepriatelia zo všetkých. Máš sa rozhodne na čo tešiť!

Horizon33_2015-9-8_14-6-54
www.androidauthority.com

Oficiálny trailer k Lara Croft GO

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?