Je Samsung Galaxy S7 naozaj vodovzdorný? Pozri si video

21. februára 2016
Samsung Galaxy S7
www.youtube.com
reklama:

Samsung Galaxy S7 je v súčasnosti možno najhoršie stráženým tajomstvom vo sfére technológií. Po tom, čo sa na verejnosť dostali fotografie, špecifikácie, ceny a ostatné informácie o zariadení, sa teraz dokonca objavilo minútové promo video.

Nové video, za ktorého „vypustením do sveta“ stojí indonézska pobočka spoločnosti Samsung, ukazuje, aké Galaxy S7 a S7 edge budú, pričom v rámci jednej minúty sú zariadenia zobrazované v súvislosti so športovým tréningom.

Podľa všetkého budú mať telefóny veľmi podobný dizajn ako minuloročné Galaxy S6 a S6 Edge. Video sa sústreďuje na niekoľko dôležitých funkcií, ktorými budú nové telefóny oplývať – bezdrôtové nabíjanie, vodotesnosť a vylepšený fotoaparát/vylepšená kamera.

Samsung Galaxy S7
www.youtube.com

A práve s tou vodovzdornosťou je to veľmi zaujímavé. Hoci je na jednej strane vo videu zariadenie vystavené dažďovým kvapkám, na druhej strane je pod videom poznámka, ktorá upozorňuje, že produkt nie je odolný proti vode a nemal by byť vystavovaný vode či iným tekutinám.

Ako to teda je? Uvidíme. Video zatiaľ asi treba brať aj trochu s rezervou, pokiaľ ide o technické špecifikácie nového mobilného zariadenia, keďže Samsung Galaxy S7 má byť oficiálne predstavený verejnosti až o niekoľko dní.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?