iPhone 8 príde do predaja tesne pred Vianocami

12. apríla 2017
www.phonearena.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2017 4 12_19 0 47.jpg
www.youtube.com
reklama:

Veľké mobilné spoločnosti nám už za prvé mesiace roku 2017 predstavili svoje vlajkové lode, až na firmu Apple. Tá si svoje najväčšie triumfy necháva ešte v zálohe a predstaví ich až pred Vianocami. 

Apple predstavil nový iPad pre rok 2017

Nové iPhony by mala spoločnosť Apple predstaviť na konferencii Keynote, tá sa bude konať v septembri tohto roku. Zaujímavosťou však je, že nové iPhony by nemali ísť do predaja hneď po uvedení. Analytik Brian White sa domnieva, že spoločnosť Apple má problémy s 3D technológiou, ktorá má vďaka prednej kamere snívať našu tvár. Má ísť o novú funkciu, ktorá pripomína funkciu u Samsungu Galaxy S8, vďaka ktorej sa bude dať odomknúť tvoj iPhone iba prostredníctvom tvojej tváre.

V septembri má byť predstavených hneď niekoľko typov iPhonov – 7S, 7S Plus a 8. Spomínanou funkciou bude disponovať iba iPhone 8, v ktorom bude OLED displej od Samsungu. Zvyšné dva modely dostanú klasický LCD panel. Budúce generácie iPhonov už budú disponovať OLED Retina displejom. Kvôli tomuto menšiemu technologickému problému, sa budú nové iPhony predávať až tesne pred Vianocami.

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?