Hráte na gitare? Tieto android appky nahradia ladičku

15. septembra 2015
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
aplikácia na ladenie gitary
pixabay.com
reklama:

Každý správny hudobník vie, že bez dobre naladeného hudobného nástoja sa nemôže začať žiadne vystúpenie. Ladenie je preto prvým krokom k úspechu. Aplikácie gitara tuner sú už oveľa lepšie, ako tomu bolo v minulosti, a keď vlastníš gitaru, alebo sa na nej práve učíš hrať, tieto aplikácie ti v mnohom tvoje hranie uľahčia. 

Ponúkame ti tie najlepšie aplikácie „gitara tuner“ pre Android. Vyber si tú, ktorá ti bude najviac vyhovovať.

Chromatic Guitar Tuner

Táto appka ti pomôže naladiť tvoju elektrickú alebo akustickú gitaru s vysokou presnosťou a neuveriteľnou ľahkosťou. Jedná sa o jednoduchý tuner s dobre vyzerajúcim rozhraním a slušnými funkciami. Rovnako ako väčšina, uznáva nielen  gitaru, ale aj iné nástroje, vrátane basy, banja, ukulele a huslí.

Aplikácia sama o sebe určuje reťazec odchýlku a ukazuje smer, v ktorom sa úpravy. Aplikácia tiež obsahuje vstavanú ladičku (tónový generátor od 1 Hz do 22050 Hz) pre pokročilejších ladenie.

Horizon33_2015-9-14_16-42-56
www.androidauthority.complay.google.com

Cifra Club Tuner

Ide o jeden z pravdepodobne najjednoduchších tunerov na zozname. Ak však potrebuješ niečo veľmi rýchlo naladiť, je to dobrý spôsob, ako si pomôcť. Čo viac dodať? Appka je jednoduchá a rýchla zároveň. Ideálna kombinácia.

Horizon33_2015-9-14_16-52-27
www.androidauthority.comwww.androidauthority.com

Cleartune Chromatic Tuner

Najviac uznávaný tuner, ktorý je momentále k dispozícii na mobilnom trhu. Cleartune je chromatický nástroj, ktorý umožní rýchlo a presne vyladiť tvoj prístroj vďaka vstavanému mikrofónu v tvojom zariadení so systémom Android.

Horizon33_2015-9-14_16-57-50
www.androidauthority.comwww.androidauthority.com

Da Tuner

Ide o univerzálnu, presnú a citlivú ladičku pre Android s jednoduchým rozhraním. Aplikácia, ktorá bude skôr vyhovovať profesionálom, ale je príjemná a jednoduchá aj pre začiatočníkov.

Horizon33_2015-9-14_17-4-0
www.androidauthority.comwww.androidauthority.com

Guitar Tuna

Aplikácia, ktorá ponúka zrejme najväčšie množstvo funkcií. Tiež sa môže pochváliť kvalitným ladením, jednoduchým rozhraním a celým radom ďalších funkcií, ktoré pomáhajú ľuďom uľahčiť naučiť sa hrať na gitare, alebo rozvíjajú ich už získané schopnosti.

Pano Tuner

Je veľmi jednoduchá aplikácia s pekným dizajnom. Rovnako ako ostatné appky, aj táto pokrýva takmer celý rad strunových nástrojov.

Horizon33_2015-9-14_17-15-17
www.androidauthority.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?