Hoopla Digital – hop do sveta kníh

27. mája 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
hoopla digital, appka
play.google.com
reklama:

Pamätáš si takú tú inštitúciu, ktorá je plná kníh a môžeš si v nej čítať, požičiavať si svoje obľúbené tituly alebo ísť na internet? Ak sú knižnice v súčasnosti tak trochu out, tak možno aj preto, že mnoho ľudí má v mobiloch internet a rôzne appky, ktoré sú schopné knižnice nahrádzať.

Hoci knižnice v aktuálnej situácii, ktorá praje kyberpriestoru, zrejme neprežívajú svoj zlatý vek, rozhodne ich netreba zatracovať, digitálne sa totiž, aby kráčali s dobou, snažia byť aj ony. Mnoho z nich má totiž, ako sa ukázalo, veľkú kolekciu e-kníh, hudby, komiksov a televíznych relácií.

Appka Hoopla Digital ti pomôže práve nahliadnuť do digitálneho obsahu miestnej knižnice a umožní ti preskúmať desiatky skladieb, kníh a komiksov každý mesiac.

hoopla digital, appka
play.google.com

Nemusíš sa báť toho, ako budeš riešiť vrátenie kníh. Keď ti totiž skončí platnosť výpožičnej lehoty, tituly sa automaticky samé vrátia do presne toho virtuálneho regálu, odkiaľ si ich vzal.

Táto super appka je dostupná pre systémy iOS a Android, ak máš jeden z nich v telefóne a nevieš sa zbaviť chuti prečítať si nejakú tú knihu, nemáš prečo váhať. Najlepším priateľom človeka napokon nemusí predsa byť len pes…

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?