Facebook Messenger zavedie skupinové hovory

21. apríla 2016
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 4 21_13 37 0.jpg
www.androidauthority.com
reklama:

Využívaš Facebook Messenger aj na to, aby si prostredníctvom neho telefonoval? Máme pre teba skvelú správu – onedlho si budeš môcť so svojimi priateľmi volať skupinovo.

Facebook sa v poslednom období snaží, aby Messenger využíval viac komunikačných riešení,ako doteraz. A je to celkom pochopiteľné. Túto službu využíva mesačne viac ako 900 miliónov aktívnych užívateľov a Facebook prirodzene hľadá spôsoby, ako získať čo najviac prostriedkov z reklamy. Musia sa navyše popasovať so svojimi konkurentmi – Skype a Google Hangouts.

Horizon33_2016 4 21_13 38 53.png
www.youtube.com

Aktualizácia je k dispozícii počas nasledujúcich 24 hodín, takže ak sa ti na displeji stále nezobrazuje možnosť skupinového hovoru, treba počkať na najnovšie aktualizácie. V súčasnej dobe sa skupinového hovoru môže zúčastniť viac ako 50 ľudí. Facebook Messenger sa v prvom rade zameriava na pracovné hovory, takže ak v pohode zvládneš komunikovať s 50-timi ľuďmi naraz, potom diskusia medzi tromi či štyrmi priateľmi by mala byť úplne bezproblémová.

Čo Messengeru chýba sú videohovory a v tomto prípade je Hangouts a Skype sú o krok vpred. Je to však zrejme iba otázka času, kedy začne Facebook postupne pracovať aj na tejto funkcii.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?