DOCKitIN: Novinky, ktoré potešia

11. januára 2017
Pozvanie 2.jpg
DOCKitIN
reklama:

BRATISLAVA 11. januára 2017 (NA/PR) – Služba DOCKitIN, ktorá fyzicky zbaví domácnosti a firmy papierov, zdigitalizuje ich a uloží v bezpečnom archíve, funguje už niekoľko mesiacov. Teraz sa tím rozhodol priniesť klientom novú službu a vylepšiť funkcionalitu aplikácie.

Efektívnejšie zdieľanie dokumentov

Jednou z výhod digitalizácie je dostupnosť. Dokumenty, ktoré sú uložené na cloude máme stále poruke. Cez webové rozhranie alebo mobilnú aplikáciu môžeme prehľadávať priečinky a nájsť presne ten dokument, ktorý potrebujeme. Často sa však stáva, že dokument potrebujeme poslať inej osobe. Namiesto toho, aby sme ho museli sťahovať do počítača a posielať mailom, prípadne vytlačiť a poslať poštou, existuje efektívnejší spôsob.

Služba DOCKitIN umožňuje priame zdieľanie dokumentu. Pomocou jednoduchého tlačidla Zdieľať, ktoré nájdeme v mobilnej aplikácii a webovom rozhraní, a napísaním emailovej adresy osoby, ktorej potrebujeme dokument sprístupniť, bude dokument pre vybranú osobu viditeľný v jej aplikácii DOCKitIN. Ak ešte nemá vlastný profil, príde na mail najskôr pozvánka na vykonanie registrácie. Funkcia je v službe od samého začiatku. Prešla však menšou revíziou. Výrazným prvkom je sprehľadnenie zdieľania. V informáciách o dokumente vidíme všetky osoby, ktorým sme dokument sprístupnili. Zároveň, môžeme zdieľať viacero dokumentov naraz a dokonca aj pre viacero používateľov. Nemusíme tak ručne zdieľať jeden dokument za druhým.

Zdielanie dokumentov 4d.jpg
DOCKitIN

Odporúčania, ktoré sa premieňajú na body

Najvýraznejšou novinkou služby je Referenčný program. Myšlienka je jednoduchá. Najviac si ceníme rady od ľudí, ktorých poznáme. Na základe ich referencií sa ľahšie rozhodneme, či daný produkt alebo službu využijeme. Program funguje nasledovne. Svoje pozitívne skúsenosti s DOCKitIN ukážeme priateľom a biznis partnerom. Pozveme ich do služby a za každú aktivitu, ktorú vykonajú, dostávame body. Napríklad pozveme priateľa, ktorý sa zaregistruje na stránke a objedná si balík S. Za tieto dve aktivity dostaneme 30 bodov, ktoré sa premieňajú na peniaze. Tie môžeme použiť pri nákupe ďalších služieb v DOCKitIN.

Pozývanie priateľov funguje v časti Pozvite svojich priateľov, ktorú nájdeme v profile vo web aplikácii alebo v hlavnom menu mobilnej aplikácie. Prípadne, pozvánka sa priateľovi odošle aj po zdieľaní dokumentu. Ak sa priateľ alebo obchodný partner rozhodne službu využívať, body sa pripisujú na náš, ale aj na jeho účet. Referenčný program predstavuje aktivitu, vďaka ktorej sa digitalizácia dostáva do povedomia ďalších používateľov.

Ak chcete používať službu DOCKitIN, objaviť všetky jej funkcie a možnosti, stačí, keď sa zaregistrujete na webovej stránke. Službu môžete používať pomocou webového rozhrania a bezplatnej mobilnej aplikácie. Vyskúšajte aj úschovu dokumentov na 3 mesiace zadarmo a získajte viac miesta vo svojej domácnosti alebo kancelárii.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?