Ďalšia skákačka s grafikou z doby kamennej? Zahraj si Slow down!

17. septembra 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Slow Down, hra, mobil
play.google.com
reklama:

Tvojou úlohou je viesť bielu skákajúcu loptičku cez nikdy nekončiacu sériu prekážok. Nedaj sa však oklamať. Táto hra totiž na prvý pohľad vyzerá byť jednoduchšia ako v skutočnosti je.

Jedinou možnosťou, ako môžeš kontrolovať rýchlosť svojej loptičky a donútiť ju spomaliť je ťukať. Inak sa ti to môže vymknúť z rúk. To, čo začne ako jednoduchá hra, sa totiž rýchlo zmení na hru, v ktorej musíš reagovať rýchlo, ale zároveň s rozvahou, aby si „ukočíroval“ temer nekontrolovateľnú, rýchlo sa rútiacu bielu loptičku. A daj si pozor, aby ťa nechytila zúrivosť, keď sa tvoje skóre zasekne na čísle tri, podobne ako pri niektorých leveloch Flappy Bird.

Počas hrania sa medzi prekážkami (samozrejme, za predpokladu, že sa ti podarí prejsť dostatočne ďaleko) objavujú zlaté hviezdy, ktoré ti umožnia získať nejaké tie body navyše.

Chceš nejaký tip? Šťastia určite nikdy nie je dosť. A nejaký ten tréning tiež neuškodí. Pokiaľ je to možné, nespúšťaj oči z prekážok pred sebou, aby si si bol istý, že pohyb svojho „skákadla“ správne načasuješ. A ešte jedna vec: Pokús sa svoj telefón nehodiť cez celú miestnosť, keď sa ti to nepodarí. 🙂

Hra je voľne dostupná pre telefóny s operačnými systémami iOS a Android.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?