Chceš vyskúšať svoje strategické skills v bojí vesmírnych lodí? Máme pre teba tip!

21. apríla 2015
www.yahoo.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
mobil, hra, starship
www.youtube.com
reklama:

Ak máš rád science fiction, ak ťa láka nekonečný vesmír a možnosť veliť svojej vlastnej flotile vesmírnych lodí a ak máš strategického ducha, tak najnovší herný titul z dielne vývojára Sida Meiera s názvom Sid Meier´s Starships pre operačný systém iOS je pre teba ako stvorený!

Hra Sid Meier´s Starships je ťahovou stratégiou, ktorá nadväzuje na značku Meierovej hernej série Civilization a duchovne vychádza predovšetkým z jej posledného dielu, ktorý niesol výstižný podtitul Beyond Earth (ide predsa o stratégiu, ktorá sa odohráva vo vesmíre, teda nad Zemou :-)). Bez ohľadu na tieto väzby je však titul Starships ako hra samostatný.

mobil, hra, starship
www.youtube.com

V hre sa staneš vojenským lídrom, ktorý s pomocou svojej vlastnej letky vesmírnych lodí musí brániť svoj kozmický priestor pred nepriateľmi, alebo ho môže útočením na nich rozširovať. Keďže ide ale v prvom rade o stratégiu, musíš sa zmieriť s tým, že ťažisko hry je jednoducho inde ako v akcii.

Veľkým pozitívom hry ako takej je to, že lode svojej letky si ako hráč môžeš upgradovať a prispôsobovať podľa potreby. Žiadali by sa ti silnejšie lasery? Alebo neviditeľnosť? Tak hraj s rozumom a časom budú aj silnejšie lasery, aj neviditeľnosť… 🙂

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?