Chceš sa zbaviť svojich zlozvykov a pracovať na nových? Aplikácia Habitica ti dokáže pomôcť

9. mája 2016
itunes.apple.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Smartphone 1283016_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Chceš sa zbaviť svojich zlozvykov a začať si pestovať nové, no nedarí sa ti v tom? Aplikácia Habitica hravo vyrieši aj tento problém.

Ak si už niekedy v minulosti počul pojem „role play game“ ( hra na rolu) tak sa s novou aplikáciou zoznámiš veľmi rýchlo. Tento pojem poznáme hlavne zo spoločenských či počítačových hier, v ktorých si môžeme vytvoriť vlastnú postavu, či bojovať s príšerami. Ak sa však hrať nezvykneš, nevadí. V tejto aplikácii nie je tvojou postavou nikto iný, ako ty sám.

Horizon33_2016 5 9_9 22 13.png
itunes.apple.com

Všetky „dobrodružstvá,“ ktoré v aplikácií zažiješ budú odzrkadlovať tvoj vlastný život. Tvorcovia aplikácie Habitica ti chcú pomôcť vylepšiť tvoju osobnosť aj tým, že zmeníš svoje každodenné zvyky. V aplikácii si najskôr vyberieš postavu, ktorej priradíš vhodné oblečenie či farbu vlasov. Následne zvyky, ktoré by si rád posilnil, alebo sa ich zbavil či zaviedol nové – napríklad chceš prestať jesť toľko sladkostí či piť tri šálky kávy denne, z ktorých potom nemôžeš zaspať.

Horizon33_2016 5 9_9 44 1.png
habitica.com

Ako to už v rolových hrách býva, tvoja postavička, ktorú si vytvoríš má k dispozícii iba určité množstvo zdravia. Ak sa ti zvyky nedarí dodržiavať, zdravie sa jej míňa. Keď však zvyky dodržiavaš a pestuješ ich, stanú sa súčasťou tvojho života. Nesnaž sa však zmeniť všetky zvyky naraz, ale drž sa hesla, že menej je niekedy viac. Habitica ti pomôže dosiahnuť tvoje ciele, aby si sa stal zdravším, pracovitejším a spokojnejším človekom.

Horizon33_2016 5 9_9 42 46.png
habitica.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?