Chceš mať prehľad vo svojich aktivitách a zážitkoch? Life Calendar je na to ako stvorený

7. decembra 2016
play.google.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Apple 1867752_960_720.jpg
ilustračné: pixabay.com
reklama:

Ako často myslíš na to, že sa tvoj život raz skončí? Počas hektického dňa si na tento fakt spomenieš len veľmi ťažko. Aplikácia Life Calendar ti pomôže nestratiť sa v povinnostiach a zároveň ti pripomenie, že si život treba užívať, pretože je iba jeden. 

Ako aplikácia Life Calendar funguje? Najskôr od nás zistí ten najpotrebnejší údaj -koľko máme rokov, a následne nám ukáže číslo, ktoré zobrazuje, koľko rokov života nám ešte (približne) ostáva. Samozrejme, že to treba brať s rezervou, no nemusíš sa ničoho báť – táto appka je veľmi optimistická vo výhliadkach do budúcnosti.

Horizon33_2016 12 5_12 53 18.png
i.kinja-img.com

Po každom spustení aplikácie uvidíme svoj život z výšky. Z deväťdesiatich krúžkov, ktoré znamenajú roky nášho života sa postupne bude vyfarbovať toľko, koľko sme ich už prežili. Toto však nie je hlavným poslaním Life Calendar. Jeho hlavnou úlohou je to, aby sa ľudia na konci každého týždňa nad svojim životom dostatočne zamysleli – či stihli všetko to, čo si plánovali, čo zažili, koho spoznali a aby zhodnotili, aký týždeň majú za sebou.

Life Calendar slúži v podstate ako zápisník, v ktorom zhŕňame tie najdôležitejšie informácie, ktoré sa týkajú nášho života a na ktoré chceme spomínať. Aplikácia nám poslúži ako veľký pomocník aj na konci roka, kedy sa obzrieme späť a zrekapitulujeme si, čo sme za 365 dní stihli, čo sa nám podarilo a  v čom sa máme zlepšiť.

Horizon33_2016 12 5_12 47 43.png
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?