Chceš byť štýlový? Zaobstaraj si tieto parádne hodiny!

11. apríla 2015
technabob.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
technika, hodiny
www.youtube.com
reklama:

Inteligentné hodiny na stenu? Niečo také naozaj existuje. Ak chceš, aby ti všetci kamoši závideli tvoju najnovšiu nielen imidžovú, ale aj praktickú vychytávku, porozmýšľaj nad týmto efektným doplnkom.

Hodiny na stenu sú, podobne ako náramkové hodinky, ktoré úplne „vytllačili“ mobilné telefóny, v dnešnej dobe už tak trochu out. Nielen preto, že v očiach súčasného človeka môžu byť vnímané ako čosi, čo je staromódne a hlavne nudné a nezaujímavé, ale možno aj preto, že klasické nástenné hodiny zväčša otravne tikajú. Hodiny Coolest Clock riešia oba problémy: netikajú, pretože na nich nie je prakticky nič mechanické a nepôsobia nudne, pretože fungujú a vyzerajú jednoducho inak.

technika, hodiny
www.youtube.com

V prípade týchto hodín ide totiž o zariadenie, ktoré obraz „aktuálneho času“ projektuje na stenu. Ak ti náhodou informácia o aktuálnom čase na stene nestačí, tieto hodiny ti umožňujú pridať tam pomocou aplikácie poznámky o počasí, tweety či správy.

technika, hodiny
www.youtube.com

Najlepšie na týchto nástenných hodinách je to, že ich vzhľad môžeš ľubovoľne meniť. Obraz, premietaný na stenu, je totiž kompletne upraviteľný. Keď ťa omrzí, ako tvoje hodiny vyzerajú, jednoducho zmeníš ich „tvár“ a hotovo.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?