Nemáš čas na čítanie článkov na internete? Appka Pocket ti podá pomocnú ruku

18. júna 2016
play.google.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Forbes 924140_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Rád vyhľadávaš na internete zaujímavé články s témami, o ktorých sa chceš dozvedieť čo najviac informácií? Ako si však efektívne ukladať jednotlivé články tak, aby sa ti nestratili a nemal si v tom chaos? Šikovná aplikácia ti dokáže pomôcť aj v tomto prípade.

Každý z nás dôverne pozná situáciu, keď nájde na internete články, ktoré si chce prečítať, no bohužiaľ nemá čas na to ich dôkladne preskúmať. V zhone si väčšinou prečítaš pár viet a článok zatvoríš. To ti s appkou Pocket už nehrozí.

Horizon33_2016 5 30_19 30 18.png
www.youtube.com

Vďaka nej si uložíš nielen text s obrázkami priamo z prehliadača, ale máš taktiež k dispozícii aj ukladanie videí. Tie si však pozrieš iba s pripojením na internet. Aplikácia Pocket články automaticky upraví tak, aby boli ľahko čitateľné. Ak sa rád delíš so svojimi informáciami s ostatnými, môžeš tak urobiť aj v tomto prípade. Články, ktoré ťa zaujali, môžeš odporučiť svojim priateľom. Ak by ti to nestačilo, môžeš sa inšpirovať inými ľuďmi a tým, čo čítajú.

Horizon33_2016 5 30_21 16 4.png
www.youtube.com

Ďalšou dôležitou súčasťou aplikácie je sekcia Odporúčanie. Na základe toho, aké články najčastejšie vyhľadávaš ti Pocket ponúkne ďalšie zaujímavé články.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?