BlackBerry Motion je bez klasickej klávesnice, životnosť batérie je však ohromujúca

11. októbra 2017
mashable.com © Najky.sk
Blackberry motion youtube.jpg
www.youtube.com
reklama:

Telefón BlackBerry bez klávesnice? Prečo nie. Firma TLC, ktorá od minulého roka prevzala produkciu po spoločnosti BlackBerry, predstavila nový produkt BlackBerry Motion.

Ide o stredne veľký telefón s 5,5-palcovým displejom sFHD 1080p rozlíšením bez fyzickej/hardvérovej klávesnice, ktorá bola pre zariadenia tejto značky typická. Nový telefón disponuje najväčšou batériou, aká bola doteraz v smartfónoch použítá, jej kapacita je 4 000 mAh a IP67 odolnosťou voči vode a prachu. Čipset Snapdragon 625 predstavuje skvelý pomer medzi dostatočným výkonom a spotrebou energie. Nabíjanie Quick Charge 3.0 doplní 50 percent kapacity za 40 minút.

Operačná pamäť má objem 4 GB, interná pamäť má kapacitu 32 GB. BlackBerry Motion disponuje hardvérovým tlačidlom, ktoré ukrýva snímač odtlačkov prstov.

Fotoaparát je 12 Mpx, jeho priemerná svetelnosť je f/2.0 a 4K video zaznamená pri snímkovaní 30 FPS. Selfie kamerá má rozlíšenie 8 Mpx.

Telefón má tvrdený masívnejší rám z hliníka, ktorý dopĺňa veľké logo černice, a mäkké pogumovanie. Používa systém Android s funkciou Locker. Akékoľvek citlivé dáta budú mať vyhradené miesto v internej pamäti telefónu a dostať sa k nim bude dať len pomocou PIN či odtlačku prsta. Jeho cena bola stanovená na 400 eur.

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?