Bezdrôtová nabíjačka Pi, ktorá svojim dizajnom dokonale dotvorí interiér

9. novembra 2017
Pi.jpg
Bezdrôtová nabíjačka Pi i-cdn.phonearena.com
reklama:

Bezdrôtové nabíjanie sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Je totižto veľmi návykové a keď ho raz vyskúšate, už sa ku klasickému nabíjaniu vrátite len veľmi ťažko. 

12 fascinujúcich faktov o mobilných telefónoch, ktoré vás šokujú

Najväčšou slabinou súčasných mobilných zariadení je nutnosť neustáleho dobíjania a kontrolovanie stavu batérie. Každý z nás zažil situáciu, keď mobilný telefón ukazoval alarmujúci stav batérie, no nabíjačka nebola práve po ruke. Taktiež si určite zažil situáciu, keď si odchádzal z bytu a v tom momente si si uvedomil, že stav tvojej batérie na tom nie je práve najlepšie. Ďalšou veľkou nevýhodou je fakt, že počas nabíjania stratí zariadenie svoju mobilitu a ty si odkázaný sa tomuto faktu prispôsobiť.

Tento problém sa dá jednoducho vyriešiť a to pomocou bezdrôtového nabíjania. Vyskúšaj produkt nového startupu s názvom Pi, ktorý sľubuje, že do 30 centimetrov zvládne nabíjať smartfóny aj tablety plnou rýchlosťou. Neodporúča sa však nabíjať niekoľko zariadení naraz, vtedy výkon značne poklesne. Maximálny nabíjací výkon je 20W.

Smartphone 2568602_960_720.jpg
pixabay.com

Bezdrôtová nabíjačka s názvom Pi využíva rovnaký princíp ako Qi nabíjačky. Vie magnetické pole nasmerovať rôznymi smermi, avšak nevýhodou je, že na zariadení musíte mať špeciálny obal, v opačnom prípade nebude zariadenie fungovať tak, ako si predstavujete.

Pi charger_03.jpg
liliputing-wpengine.netdna-ssl.com

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?