Bez hudby ani na krok? Vyber si jednu z hudobných aplikácií

27. apríla 2016
www.androidauthority.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Desktop6 3.jpg
play.google.com
reklama:

Nevieš si bez počúvania hudby predstaviť deň? Tieto aplikácie, ktoré sú dostupné zadarmo sú presne pre teba. 

Nájsť hudbu na internete zadarmo, je oveľa dostupnejšie a jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Môžeš si vyberať nezávisle od druhu hudby, ktorú chceš počúvať, bez toho, aby si vyhľadávaním strávil niekoľko dlhých hodín svojho života. Predstavujeme ti najlepšie aplikácie pre Android, v ktorých si stiahneš hudbu zadarmo.

Deezer Music – je už nejakú dobu pomerne stála a vyhľadávaná hudobná služba. Bezplatná verzia tejto služby ti umožní používať funkciu Deezer FLOW, objavovať nových umelcov a počúvať rôzne zoznamy skladieb založených na tvojom osobnom vkuse. Tiež ponúka neobmedzené vytvorenie zoznamu skladieb a zmesí na báze jednotlivých umelcov. K dispozícii je aj prémiová verzia, ktorá ti dodá viac funkcií- od kvalitnejšieho zvuku, cez off-line počúvanie.

Horizon33_2016 4 27_10 56 24.png
play.google.com

Google Play Music – je stále populárnou a dostupnou voľbou vďaka schopnosti nahrať viac ako 50. tisíc vlastných skladieb pre pohodlné počúvanie. Z aplikácií je to jedna z najlepších volieb, ak chceš spojiť svoje aktuálne hudobné zoznamy s online službami. Bezplatná verzia Play Music umožňuje prenášať hudbu a počúvať rôzne skladby. Taktiež je k dispozícii služba YouTube Red, ktorá obsahuje podcasty pre platených, ale aj bezplatných užívateľov.

iHeartRadio – je jednou z najobľúbenejších hudobných aplikácii. Je to rádiová aplikácia, v ktorej si môžeš vypočuť celý rad staníc na základe tvojho individuálneho vkusu. Ponúka tiež sezónne rozhlasové stanice, podcasty, talk radio či rôzne komediálne predstavenia. Obsahuje aj pásmo AM a FM rozhlasových staníc, ktoré podporujú prenos dát, a dokonca môžeš počúvať aj spravodajstvo a šport. Je to univerzálna aplikácia s moderným materiálom dizajnu používateľského rozhrania.

Horizon33_2016 4 27_11 11 0.png
play.google.com

SoundCloud – je veľmi jedinečná aplikácia, pretože sa nesústredí iba na to, čo je populárne práve teraz. V podstate akýkoľvek umelec môže na SoundCloud nahrať akýkoľvek obsah. Služba sa môže v súčasnosti pochváliť 125 miliónmi skladbami, čo je viac, než si dokážeš vôbec predstaviť. Bezplatná verzia je určená hlavne pre nezávislých umelcov a s platenou verziou budeš mať k dispozícii oveľa populárnejšie mená – no všetko je o výbere a o tvojom vkuse.  Vďaka SoundCloud objavíš novú a trendovú hudbu, ktorú nenájdeš nikde inde.

  • počúvaš rôznych umelcov z rôznych žánrov a z rôznych krajín
  • môžeš sa spojiť s priateľmi a obľúbenými umelcami a budeš počuť, akú hudbu zdieľajú
  • vytvoríš si zoznamy skladieb pre večierky, cvičenie či na cestu do práce
  • prihlásiť sa môžeš cez Facebook, Google+ či cez e-mail
  • počúvať môžeš svoje obľúbené skladby aj v offline režime
  • hudbu môžeš počúvať bez prerušenia reklamy

 

Horizon33_2016 4 27_11 18 15.png
play.google.com

Spotify Music – ti otvára dvere do sveta hudby. Spotify patrí k najobľúbenejším bezplatným hudobným aplikáciám vôbec. Môže sa pochváliť bohatou knižnicou, precízne zostavenými zoznamami skladieb a schopnosťou vytvárať vlastné zoznamy skladieb. Spotify ti umožnňuje:

  • počúvať hudbu z mobilu či tabletu zadarmo
  • vychutnávať si skvelú kvalitu zvuku
  • hudbu počúvaš bez prerušenia reklamou
  • k dispozícii máš aj službu Spotify Premium
Horizon33_2016 4 27_11 49 8.png
play.google.com

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?