Apple watch už používajú aj psy. Rovno v zlatej verzii!

5. júna 2015
Autor: Veron
Horizon33_2015-6-1_10-41-20
www.youtube.com
reklama:

Ešte stále nemáš hodiny Apple? Najvyšší čas si jedny z nich zadovážiť. V Číne ich totiž nosia už aj psy. Pre väčšinu ľudí predstavujú tieto hodinky nedosiahnuteľný sen.  No pre syna najbohatšieho muža v Číne to nie je žiadny problém. Kúpi ich nielen pre seba, ale aj pre svojho psa. A rovno v zlatom prevedení.

 

Syn jedného z najmocnejších čínskych magnátov, Wang Sicong kúpil svojmu psovi Apple hodinky. Odfotil ho s hodinkami na labkách a negatívne reakcie na seba nenechali dlho čakať. Podľa Weibo, užívateľa Jing-Hou, na svete stále existuje množstvo ľudí,  ktorí si nemôžu dovoliť jedlo, alebo sú hladní, no stále sú tu aj ľudia, ktorí vyhadzujú peniaze na zbytočnosti. Je to beznádejný stav.

Horizon33_2015-6-1_10-40-48
www.youtube.com

V krajine, kde sa prehlbuje priepasť medzi bohatstvom a chudobou tieto fotografie vyvolali vlnu pobúrenia.  Priemerná cena hodiniek sa pohybuje v prepočte cca 1800 eur, čo je viac ako mesačný plat úradníka vo veľkých mestách. V Číne je Wang Sicong v očiach verejnosti označovaní za „bohatého a nezrelého.“ Už asi vieme prečo…

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?