Appka Say What ti prezradí, čo od teba volajúci chce predtým, ako zdvihneš

14. júla 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
apka Say What (4)
play.google.com
reklama:

Ak si myslíš, že mobilný komunikačný mix je dostatočne bohatý, mýliš sa. Izraelská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe aplikácií odhaľuje, že je v mobilnej komunikácii ešte dosť priestoru na inovácie. Dokázala to novou aplikáciou s názvom Say What. 

Say What je Anroid aplikácia, ktorá je voľne dostupná cez Google Play.  Umožňuje reagovať na prichádzajúci hovor odoslaním textovej správy alebo emotikonu namiesto prijatia hovoru. Aplikácia taktiež kladie dôraz na zábavu a pridávanie smajlíkov. Skús reagovať na výzvu od svojho šéfa žmurkajúcim smajlíkom, uvidíš, ako zareaguje  🙂

Heslo aplikácie SayWhat „Before you say hello“

aplikácia Say What
play.google.com

Say What ti pošle e -mail v ktorom bude niečo v tomto duchu: “ Ozvem sa ti/vám, čo najskôr.“ Takže už ťa nikto nemôže obviniť z toho, že neodpovedáš alebo ignoruješ zmeškané telefonáty. Aplikácia splnomocňuje volajúceho tým, že ho nechá zistiť, kto volá a až potom sa rozhodne na to odpovedať.

aplikácia Say What
play.google.com

SayWhat Aplikácia dodáva úplne nový rozmer pre príjemcu. Najväčšou pridanou hodnotou aplikácie je určenie pre príjemcov, ktorí teraz môžu vidieť, o čom asi hovor bude – to im pomôže nastaviť špeciálny program. Generálny riaditeľ a tvorca tejto Appky je toho názoru, že využitie Say What je nekonečné. Vychádzal hlavne z vlastných skúseností, keď sedel v zasadacej miestnosti a niekoľko krát zazvonil telefón a on nevedel, či je to naliehavé, alebo sa len manželka potrebuje uistiť, čo bude na večeru.

aplikácia Say What
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?