Appka Google Translate cez kameru porozumie novým jazykom. Áno, aj slovenčine

3. augusta 2015
www.androidauthority.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
aplikácia google translate
aplikácia google translate www.youtube.com
reklama:

Aplikácia WorldLens, ktorá dokázala preložiť cudzojazyčný text do zvoleného jazyka mala rozhodne veľký potenciál. Gigant Google ju kúpil a vyvinul vlastnú aplikáciu, vďaka ktorej sa dohovoríme hneď niekoľkými spôsobmi a jazykmi. Na svojich potulkách svetom musíš túto aplikáciu rozhodne vyskúšať. Jej funkcie sú neoceniteľné. 

Táto šikovná aplikácia podporuje až sedem jazykov – angličtinu, francúzštinu, nemčinu, taliančinu, portugalčinu, ruštinu a španielčinu. No, je to iba začiatok. Je len otázkou času, kedy pribudnú aj ďalšie jazyky. Ak budeš chcieť prístup ku všetkým jazykom, musíš si stiahnuť súbor (menej ako 2MB) pre každú jazykovú sadu, ku ktorej chceš mať prístup. Jednou z najväčších výhod tejto aplikácie je fakt, že funguje aj v režime offilne. To znamená, že aj keď sa ocitneš na vzdialenom mieste bez Wi-Fi pokrytia s cudzincom, doruzumieť sa nebude problém.

www.youtube.com

Ako aplikácia funguje?

https://www.youtube.com/watch?v=06olHmcJjS0
www.youtube.com

Spoločnosť Google hrdo uvádza, že táto aplikácia preloží denne viac ako 100 miliárd slov, čo len potvrdzuje jej líderstvo na trhu.

Reklamné video môžeme vidieť, ako sa medzi sebou dorozumievajú rozdielne kultúry, no nie vďaka vlastným jazykovým schopnostiam, ale vďaka inteligentným mobilným telefónom.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?