V aplikácii Prisma sa budú dať editovať aj krátke videá

7. októbra 2016
www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2016 10 7_22 51 30.jpg
www.youtube.com
reklama:

Nová aplikácia Prisma, v ktorej môžeme upravovať svoje fotografie prichádza s ďalšou novinkou. Okrem fotiek ti po aktualizácii upraví aj krátke videá. 

Funkcia je zatiaľ dostupná iba pre užívateľov iPhonov, no onedlho by sa to malo zmeniť. Ak disponuješ mobilným telefónom od značky Apple, tak vyskúšaj nový operačný systém, vďaka ktorému sa naučíš editovať videá. Ak máš však hneď od začiatku veľké oči, musíme ťa trochu schladiť – spracovávať sa dajú videá o maximálnej dĺžke 15 sekúnd v ktorých bolo použitých najviac 9 filtrov. Proces vytvárania videa bude samozrejme o niečo dlhší ako pri úprave fotografií. Záleží hlavne od výkonu tvojho mobilného zariadenia a taktiež od počtu snímkov, ktoré chceš spracovávať.

Úprava snímkov prebieha offline, takže môžeš pokojne editovať videá kdekoľvek sa budeš práve nachádzať. U Androidov to bude o niečo ťažšie – vývojári prezradili, že sa plánujú najskôr vysporiadať s offline spracovaním fotografií, na videá príde čas neskôr.

Ak ťa zaujíma, ako bude video upravené v aplikácii Prisma vyzerať, pozri si nasledujúce video. Ako prvé ťa rozhodne zaujme jeho dĺžka, ktorá prekračuje stanovený limit. Predpokladá sa, že bude v budúcnosti zrušený.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?