Aplikácia Favi urobí dizajnéra a architekta aj z Pata a Mata

29. septembra 2017
1.jpg
Favi.sk
reklama:

BRATISLAVA 29. septembra 2017 (N/PR) – Pamätáte sa na kreslený seriál „A je to!“? Ako postavičky dvoch nadšených remeselníkov, záhradníkov, dizajnérov, staviteľov – susedia Pat a Mat – vždy všetko krásne naplánovali a potom totálne pokazili?

Do slovenských mobilov práve mieri aplikácia Favi, ktorá by aj z týchto dvoch kazisvetov dokázala urobiť absolútne dokonalých dizajnérov a architektov, ktorým ide zariaďovanie bytu, či zvelebovanie záhrady samo. Čo s ňou potom dokážete vy?

Favi je vyhľadávač nábytku a dekorácií zo 100+ overených e-shopov a kamenných obchodov. Pokiaľ teda potrebujete čokoľvek do akejkoľvek miestnosti v byte, dome či na záhradu, balkón alebo terasu, nájdete to na jednom jedinom mieste – v aplikácii Favi.

U našich českých susedov už aplikácia nejakú dobu beží a recenzie od užívateľov sú jednoznačné: absolútne dokonalá, užívateľsky príjemná, prehľadná aplikácia. „Krásne na inšpiráciu, ako aj na nakupovanie, do druhého dňa som mala doma ?. Za mňa zatiaľ super,“ píše Jiřina Národová.

Recenzenti si pochvaľujú i bystré filtrovanie: podľa štýlu, miestnosti, farieb, použitého materiálu, atď.

„Práve tým sa Favi odlišuje od iných vyhľadávačov a porovnávačov cien. Má najväčšiu ponuku nábytku a dekorácií a veľké množstvo filtrov. Len tu si napríklad môžete vyhľadávať nábytok či dekorácie v provensálskom štýle, alebo stoličky podľa toho, či majú alebo nemajú opierky na ruky. Sú tu nielen e-shopy, ale i kamenné obchody. Ale čo je hlavné, na Favi sa môžete nechať inšpirovať, ako a čím vybaviť svoju domácnosť. Na to je v menu ponuka „Kolekcie“,“ vysvetľuje Michaela Palkovičová z Favi.sk.

2.jpg
Favi.sk

Favi vás bude upozorňovať nielen na novinky na trhu, ale bude pre vás strážiť zľavy nábytku a doplnkov, ktoré si plánujete kúpiť.

3.jpg
Favi.sk

Pokiaľ sa neviete hneď rozhodnúť, stačí si vybrať kúsok, ktorý sa vám páči a zaradiť ho do „Uložené“.

To však nie je jediný spôsob, ktorým vám aplikácia Favi ušetrí čas a eurá. Už nebudete musieť lietať po všemožných obchodoch a dlhé hodiny listovať v desiatkach katalógov. Stačí si jednoducho vybrať na Favi.sk.

Aplikácia je dostupná na Google PlayAppstore.

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?