Angry Birds a Shakira dokopy? Prečo nie!

22. októbra 2015
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Shakira, Love rocks starring Shakira
www.loverocks.com
reklama:

Appky od celebrít sú populárne, preto ťa asi neprekvapí, že s jednou prišla aj Shakira. V rozhovore pre refinery29.com speváčka vysvetlila príbeh okolo appky Love Rocks starring Shakira.

V prvom rade treba povedať, že nejde o priekopnícku aplikáciu. Speváčka sa spojila s Rovio Entertainment, tímom, ktorý stojí za megapopulárnymi Angry Birds, aby mohlo vzniknúť čosi, čo je v podstate akousi ďalšou verziou hry Bejeweled. Tá spočíva v prehadzovaní a spájaní rôznofarebných drahokamov na mriežke za účelom nahromadenia čo najväčšieho počtu bodov a postúpenia do ďalšieho – spravidla náročnejšieho – kola.

Pýtaš sa, ako k tej zvláštnej spolupráci vôbec došlo? Jednoducho! Futbalista Gerard Piqué, ktorý má svoju online hru Golden Manager, spojil svoju partnerku s niekým z Angry Birds a zvyšok je históriou.

Shakira, Love rocks starring Shakira
www.loverocks.com

„Fakt, že Gerard má túto online hru, ma inšpiroval k vytvoreniu mojej vlastnej,“ povedala pre refinery29. „Nič podobné som predtým nerobila, je to nová skúsenosť. Je to nová platforma, cez ktorú môžem komunikovať so svojimi fanúšikmi a ďalšia možnosť pre „ventilovanie“ mojej kreativity.“

Počas hrania hry sa ocitáš na ceste okolo sveta. Levely štartujú v Barcelone, potom sa môžeš premiestniť na miesta ako Taj Mahal a El Dorado. Samozrejme, nebola by to hra od Shakiry, keby tam chýbal avatar, vyzerajúci ako ona.

Ako sama povedala, prispôsobila tejto hre aj niektoré svoje songy. O tom, že tie pravdepodobne veľmi dobre zapôsobia na predaj, niet pochýb.

To, čo najviac, teda okrem novej hry, zaujalo v rozhovore, bola otázka, či ona sama používa iPhone alebo Android zariadenie. Jej odpoveď? „Používam obe.“

Ak chceš hru Love Rocks starring Shakira vyskúšať, máme len jedno – a tematické – odporúčanie: Wheneeever, whereeever… 🙂

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?