Aký bude iPhone 7? Toto sú zaručené informácie o novom telefóne od Apple

9. mája 2016
www.businessinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
Iphone6_apple_pixabay 5.jpg
pixabay.com
reklama:

Klebety o iPhone 7 sa začali šíriť ešte pred tým, ako sa na trh vlani v septembri dostal iPhone 6s. Odvtedy sa neustále objavujú nové a nové informácie o novom telefóne z dielne Apple.

Niektoré z tých fám sú dôveryhodnejšie ako ostatné. Jeden z najväčších „únikov“ doteraz sa týka dizajnu nového iPhoneu a vyzerá to tak, že klebety sa zakladajú na pravde.

Čo teda o iPhone 7 vieme?

Pravdepodobne sa bude volať iPhone 7

Podľa doterajších trendov je veľmi pravdepodobné, že nový telefón ponesie meno iPhone 7. Každé dva roky Apple „vypustí“ telefón s poradovým číslom. Bol iPhone 3G, bol iPhone 4, potom 5 a najnovšie 6, a každý rok po vydaní vyšla jeho „s“ verzia. Takže v tomto roku by sme mali očakávať iPhone 7.

Iphone6_apple_pixabay 6.jpg
pixabay.com

Budú dva rôzne modely s rôznymi veľkosťami obrazovky

Štandardný iPhone 7 bude mať rovnakú obrazovku ako iPhone 6s (4,7 palcový displej) a iPhone 7 Plus bude mať obrazovku rovnakú ako iPhone 6s Plus, čiže 5,5 palcovú.

Bude vyzerať veľmi podobne ako iPhone6/6s

Každá jedna klebeta tvrdí, že iPhone 7 sa nebude príliš líšiť od iPhone 6 a 6s. Nedávno unikli na verejnosť schémy údajného iPhone 7 a vyzerá naozaj veľmi podobne ako jeho predchodca.

Iphone6_apple_pixabay 2.jpg
pixabay.com

Bude mať kameru s dvomi objektívmi, ale pravdepodobne bude len vo väčšom iPhone 7 Plus

Novú superkameru bude mať len väčšia verzia telefónu. Podľa obrázkov, ktoré sa dostali na verejnosť, nemožno pochybovať o tom, že iPhone 7 Plus bude vybavený kamerou/ fotoaparátom s dvomi objektívmi.

Dizajn bude tenší

Podľa Fast Company by iPhone 7 mal byť ešte tenší ako iPhone 6s. Ale kto by už len veril klebetám…

Iphone6_apple_pixabay 4.jpg
pixabay.com

Fotoaparát nebude „vytŕčať“

Fotoaparát – bradavica, ako ho mnohí nazývajú, by sa s novým iPhone 7 mohol konečne vytratiť. Podľa správ z MacRumors, používa Apple tenší kamerový modul, vďaka ktorému by mal fotoaparát sedieť v jednej rovine so zadnou stranou telefónu.

Nebude vyrobený z kovu

Doteraz Apple pri výrobe telefónov používal tri hlavné materiály – plast, sklo a kov. iPhone 7 by mal byť vyrobený z tajomných „nových zmiešaných materiálov“. Nikto nevie, čo to znamená, ale kov to asi nebude.

Iphone6_apple_pixabay 7.jpg
pixabay.com

Keďže zaručene potvrdených informácií je viac než dosť, nepopíšeme podrobne všetky. Tu sú v skratke tie najdôležitejšie: biele plastové pruhy nebudú viditeľné, telefón nebude mať konektor pre slúchadlá, mal by mať dva reproduktory a slúchadlá s potlačením šumu, bezdrôtové nabíjanie, mal by prežiť pár kvapiek vody, bude fungovať s novým A10 čipom, bude mať väčšiu batériu, dostane sa na trh v septembri a bude stáť 650 dolárov.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?