Facebok Live videá sa budú najnovšie objavovať v News Feed

3. marca 2016
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 3 3_15 21 26.jpg
www.youtube.com
reklama:

Krátko po tom, čo spoločnosť Facebook zaviedla funkciu živého streamovania po celom svete, zmenila aj algoritmus noviniek, aby sa ubezpečila, že sa videá objavia v čo najväčšej kvalite. Úprava bude vykonaná s rastúcou popularitou live videí. 

Podľa spoločnosti Facebook trávia ľudia trikrát viac času sledovaním live videí. Ako prvý krok aktualizácie Facebook aktualizoval News Feed, aby bola väčšia pravdepodobnosť, že sa videá objavia v novinkách. Zistili, že ľudia inklinujú viac k živým prenosom ako k videá, ktoré sú zo záznamu.

Facebook Live video ponúkne live streaming a taktiež možnosť reagovať na jednotlivé videá v komentároch. Táto funkcia bola pôvodne spustená pre iOS v auguste 2015 , no pre malý počet overených účtov amerických celebrít bola pridaná aj funkcia pre Android minulý týždeň.

Horizon33_2016 3 3_15 12 27.jpg
Facebook

Táto funkcia bola pôvodne začala na iOS v auguste 2015 pre malý počet overených účtov a celebrít v americkom Facebook prevalila to pre každého polovici februára a bola pridaná podpora pre Android minulý týždeň.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?