Na Facebooku sa budú narodeniny oslavovať po novom

23. februára 2016
mashable.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Horizon33_2016 2 23_13 35 59.jpg
Image:Facebook
reklama:

Spoločnosť Facebook včera oznámila, že svojim priateľom budeš môcť zablahoželať trochu iným spôsobom, ako si bol doteraz zvyknutý. Akú novinku má pre nás Facebook pripravenú? 

Po novom budeš môcť nahrávať svojim priateľom, ktorí oslavujú narodeniny krátke 15 sekundové video, ktoré môže byť zdieľané na časovej osi tvojho priateľa. Taktiež si budeš môcť vybrať z rôznych rámikov a spoločne s videom toto prekvapenie poslať oslávencovi do správy.

Horizon33_2016 2 23_13 40 5.jpg
c866088.ssl.cf3.rackcdn.comc866088.ssl.cf3.rackcdn.com

Táto funkcia bude k dispozícii pre používateľov Facebooku na iOS zariadeniach, počnúc pondelok. Ak budeš chcieť vytvoriť video, navštív stránku s profilom tvojho priateľa a pomocou aplikácie pre iOS vytvor tebou zvolené video. Taktiež budeš môcť nahrávať a zdieľať video na plochu tej ktorej osoby. Toto je jedna z ďalších funkcií, ktorú užívatelia ocenia. Taktiež môžeš exportovať narodeniny svojich priateľov do svojho osobného kalendáru – už by sa ti nemalo stať, že na nejaký významný sviatok zabudneš. Ide hlavne o webové kalendáre – kalendár Google iCal či Outlook. K narodeninám môžeš pridať aj tematickú fotografiu či nálepku.

 

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?