6 dôvodov, prečo by ste si mali kúpiť iPhone SE namiesto niektorého z nových luxusných modelov

16. októbra 2017
Apple iPhone SE
SITA/AP
reklama:

Apple onedlho vypustí do sveta nový iPhone, ktorý vyzerá neuveriteľne, je rýchlejší než kedykoľvek predtým a… je neskutočne drahý. Základný model stojí 1 000 amerických dolárov.

Pritom si môžete kúpiť telefón za polovičnú cenu, pretože iPhone SE je najlepší iPhone, aký spoločnosť Apple kedy mala.

iPhone SE je cenovo pozoruhodne dostupný, základný stojí 350 dolárov

Cenovo dostupný, silný a dlhotrvajúci. Tak možno opísať tento telefón. Základný model s 32 GB úložného priestoru stojí 350 dolárov.

Je šokujúco silný

Čip, ktorý napája iPhone SE, je použitý aj v iPhone 6S a najnovšom iPade. Nazýva sa Apple A9, Apple ho nazýva „najsilnejším 4-palcovým telefónom vôbec“, práve kvôli tomuto čipu. A9 dokáže „napájať“ 4K videozáznam, hry s vysokým rozlíšením a skoro všetko, čo chcete s iPhoneom robiť. Z hľadiska každodenného používania robí A9 z iPhone SE vskutku moderný telefón.

Rovnako ako ostatné iPhony a Andorid zariadenia, má zabudovaný skvelý fotoaparát

Zariadenie iPhone SE nemá optickú stabilizáciu obrazu ani širokouhlovú farebnosť, takže nebude fungovať pri slabom osvetlení a videá nebudú také „hladké“. Nebojte sa však, všetko od 4K videa až po HDR fotografie je schopný urobiť a zobraziť. A rovnako môžete robiť živé fotografie. Zadný fotoaparát je 12-megapixelový.

Ide o veľkosťou normálny telefón

iPhone SE sa zdá byť malý, ale nie je to tak. Všetci sme si zvykli na to, že smartfóny sa každým rokom bizarne zväčšujú. iPhone SE je veľkosťou normálny, je to telefón priamo do ruky.

Nechýba konektor pre slúchadlá

Ide o dôležitú súčasť každého moderného smartfónu. Ak hudbu nepočúvate či používate iný typ slúchadiel, raz možno túto vymoženosť oceníte. Klasika môže byť niekedy naozaj lepšia ako Bluetooth slúchadlá.

iPhone SE má rovnako skvelý operačný systém ako každý iný smartfón

Každý nový model iPhone má rovnakú verziu iOS. Pomocou iPhone SE získate prístup ku všetkým produktom a službám Apple.

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?