5 najlepších appiek, vďaka ktorým prežiješ jarné upratovanie bez ujmy na zdraví

24. marca 2016
vysavač
pixabay.com
reklama:

Jar, ktorá najčastejšie so sebou prináša staré dobré jarné upratovanie, už je tu. V 21. storočí však táto fáza roka až taká staromódna byť nemusí a niekoľko aplikácií by ti mohlo pomôcť prežiť marcové či aprílové gruntovanie bez vážnejších problémov.

Nasledujúce appky ti pomôžu so všetkým – od upratovania tvojej skrine až po „vyčistenie“ tvojej peňaženky.  😀 Ak máš nejaké úlohy, ktoré sa ti robiť nechce, alebo také, o ktorých si myslíš, že by ich mal robiť radšej profesionál, aplikácie zo zoznamu ti v tom pomôžu tiež.

 

BrightNest

Pre tých, ktorí sa obzerajú po svojich príbytkoch a nevedia, kde začať, je BrightNest tou najlepšou aplikáciou. Pomôže ti naučiť sa, ako sa postarať o svoj domov. Je plná užitočných tipov na čistenie špecifických miest tvojho domu, povie ti, ako správne odstrániť škvrny v kúpeľni či na toalete, ale aj to, ako zabrániť tvojmu odpadu, aby smrdel. Aplikácia je určená pre iOS aj Android.

Aplikacia_bright_nest.jpg
play.google.com

Unfilth Your Habitat

Napriek tomu, že vieš, ako všetko urobiť, si stále kladieš otázku, kde zobrať motiváciu na to, aby si začal? Unfilth Your Habitat ti umožní urobiť si zoznam drobných prác, ktoré chceš/potrebuješ urobiť, a nastaviť si časovač na každú úlohu. Umožní ti teda nadobudnúť predstavu o tom, koľko približne ti bude aká činnosť trvať. Môžeš si vytvoriť rozvrh vrátane prestávok, ak budeš pracovať tvrdo. Aplikácia stojí 0,99 dolára a je určená pre iOS aj Android.

OurHome

Táto appka ti umožní urobiť rozvrh prác v domácnosti, zapojiť do činnosti každého, kto je potrebný a zároveň odškrtávať to, čo je hotové. Je – podobne ako aplikácia BrightNest – zadarmo a určená pre iOS aj Android.

Aplikacia_our_home.jpg
play.google.com

ThredUP

Niekedy potrebuje najviac upratať práve miesto, na ktorom „uskladňuješ“ svoje oblečenie. Ak máš hory nahromadeného oblečenia, táto aplikácia je jedným zo spôsobov, ako sa o to postarať. ThredUP je služba, ktorá umožňuje predávať a kupovať použité detské a dámske oblečenie online.

Handy

Ak máš niečo našetrené a svoje úspory by si radšej investoval ako upratoval, nájsť profesionálov, vykonávajúcich domáce upratovanie je asi najľahší spôsob, ako sa jarnému upratovaniu vyhnúť. Handy je aplikácia, ktorá ťa spojí s profesionálnymi čističmi. Vyplníš konkrétny dátum a čas, kedy majú upratovači prísť a necháš to na nich.

Aplikacia_handy.jpg
play.google.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?