4 Android aplikácie, ktoré si nemôžeš nechať ujsť

7. decembra 2015
www.androidauthority.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Stock 624712_960_720.jpg
pixabay.com
reklama:

Čo je nové vo svete aplikácií a čo by si rozhodne nemal zmeškať? Nasledujúce riadky ti dajú na tieto zvedavé otázky odpoveď. 

Aplikácia LinkedIn

Aplikácia LinkedIn prešla viacerými aktualizáciami, o ktorých je nutné sa zmieniť. Zdá sa, že aplikácia prijala viaceré dizajnové podnety z Facebooku. Prostredníctvom tejto aplikácie sa ľahšie spojíš s ľuďmi, ktorí sa nachádzajú v tvojom profesionálnom svete. Vďaka nej sa budeš starať o svoju profesionálnu sieť, taktiež si rozšíriš množstvo kontaktov a nájdeš vysnívanú prácu. Profesijný životopis, ktorý máš na LikedIn ukazuje svetu, čo si doposiaľ vo svojej kariére dosiahol. Ale to je iba začiatok. Získaš množstvo kontaktov na ľudí, ktorí ti pomôžu profesionálne rásť.

Horizon33_2015 12 7_10 23 15.png
play.google.com

Rayman Adventures

 

Legendárna hra prichádza aj do mobilných aplikácií. Vydaj sa spoločne s Raymanom na úžasné dobrodružstvo cez stredoveké hrady až po mýtické svety.

Storehouse 

Ak máš v telefóne množstvo fotografií, na ktoré iba sadá prach, tak táto aplikácia sa ti rozhodne zíde. Je to jednoduchý a zároveň rýchly spôsob, ako zdieľať kolekcie fotografií z Androidu. Je to taktiež geniálny spôsob, ako vytvoriť koláže, albumy, či ako zdieľať dôležité momenty.

Horizon33_2015 12 7_10 35 24.png
play.google.com

Cardboard Camera

Aplikácia Cardboard Camera ti umožní vytvárať VR fotografie – fotografie môžeš prežiť vo virtuálnej realite. Fotky sú 3D, takže zážitok z nich bude ešte o niečo viac umocnený.

Horizon33_2015 12 7_10 46 53.png
play.google.com

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?