30 júla príde niečo veľké. Pozrite si trailer na Angry Birds 2

19. júla 2015
www.phonearena.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Horizon33_2015-7-18_18-8-0
www.androidauthority.com
reklama:

Úplne prvá hra Angry Birds bola vydaná v roku 2009, kedy Rovio bola len ďalšia nemenej známa firma, ktorá vyvinula postupne hru po hre, beztoho, aby vyvolala extra veľký rozruch. Hitom sa však táto hra stala už koncom roka 2010, kedy bolo zaznamenaných viac ako 12-miliónov stiahnutých kópií. Od tej doby už vzniklo viac ako desať ďalších hier Angry Birds a všetky boli veľmi úspešné. No teraz je čas na niečo, čo firma Rovio nazvala „matkou všetkých pokračovaní,“ prichádza Angry Birds 2. 

Do diáriku si môžeš poznačiť deň 30.júl. To je dátum, kedy sa nová hra Angry Birds dostane na trh a stane sa hitom v app obchodoch po celom svete – ide hlavne o Apple App Store a Google Play Store. Rovio bližšie neoznámil, čo od novej hry môžeme očakávať, alebo pre ktoré platformy bude k dispozícii, predovšetkým však pre iOS a Android.

Na oficiálnej stránke angrybirds2game.com môžeš odpočítavať, koľko dní ešte ostáva do spustenia novej hry

hra, angry birds 2
www.angrybirds2game.com

Veľkým otáznikom je, či Angry Birds 2 zachytia kúzlo originálu, rovnako ako aj pozornosť. Je to síce ešte stále veľmi známa hra, no realita je taká, že už nie je až taká populárna ako kedysi a mnoho užívateľov je už z tejto série unavených. Odpoveďou by zrejme bolo, keby si „vtáky“ dali na chvíľu pauzu a vrátili sa až za pár rokov vo veľkom štýle. Nuž, ale firma Rovio si zrejme povedala, že zo slávy treba vyťažiť, čo sa dá, čím najskôr, tak len ostáva dúfať, že sa nemýlia.

No a nakoniec dosť netradičný trailer, čo povieš?

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?