10 úžasných vylepšovákov, na ktoré vám stačí telefón a správna appka

30. júna 2015
www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
Autor: Veron
Naposledy odovzdané4
www.viralnova.com
reklama:

Smartpony sú už neoddeliteľnou súčasťou dnešnej modernej doby. Na to, aby mobil fungoval tak, ako má, je nevyhnutné ho spárovať s tvojim príslušenstvom a ostatnými zariadeniami. Nehovoríme iba o kúpe ochranného puzdra, ale o radikálnych spôsoboch, ako dostať svoj mobil pod kontrolu. 

1. Táto aplikácia sa zíde bezpochyby každému z nás. Je určená všetkým tým, ktorí neustále strácajú svoje veci. Funguje na jednoduchom princípe – zariadenie sa pripojí k mobilu a prístroj sa rozsvieti a následne vydá zvuk, keď nájde vec, ktorú si hľadal.

www.hongkiat.com

2. Square je revolučný spôsob, ako prijímať platby prostredníctvom svojho telefónu.

www.hongkiat.com

3. SmartStart je zariadenie, prostredníctvom ktorého môžeš zamknúť dvere, trúbiť na autá, otvoriť kufor. To všetko iba stlačením tlačidla na tvojom smartphone.

www.hongkiat.com

4. Termostat – ti umožní dozvedieť sa, aká je teplota, všade tam, kde to potrebuješ vedieť.

www.businessinsider.com

5. Aplikácia s názvom „Lockitron“ ti umožní otvoriť dvere jednoduchým dotykom na telefóne, a tiež ťa upozorní, keď bude niekto klopať na dvere. Keď sa dostaneš blízko dverí, správnym nastavením môžeš dosiahnuť, aby sa dvere odomkli. Viac ako geniálny nápad!

www.hongkiat.com

6. Misfit Shine bude mapovať tvoju fyzickú aktivitu. Na konci dňa od nej získaš potrebné informácie o tom, nakoľko si fit.

www.hongkiat.com

7. Ak si príliš lenivý na to, aby si vstal a nakŕmil svojho domáceho miláčika, tak táto appka je pre teba ako stvorená. Najlepšie na tom je, že sa postará o nakŕmenie aj v tvojej neprítomnosti. Toto sa rozhodne oplatí vyskpšať!

www.homedit.com

8. Vďaka Smart Baby Monitor budeš môcť kontrolovať svojho potomka,a keď si inštaluješ aj aplikáciu WithBaby, bude to možné aj cez bezdrôtové pripojenie.

www.hongkiat.com

9. Tak toto je presne tá aplikácia, po ktorej si už dlho túžil, ani o tom nevieš! Ovládať svetlá v izbe bez toho,aby si sa postavil a stačil vypínač? To ti umožní aplikácia Wemo od Belkin, pomocou ktorej môžeš ovládať svetlá kdekoľvek sa budeš nachádzať. Jediné, čo musíš urobiť, je stiahnuť si aplikáciu a vymeniť svoje staré vypínače za tie od firmy Wemo.

www.homedit.com

10. Na ovládanie svojho televízora už nebudeš musieť držať v ruke ťažké ovládače, postačí ti iba aplikácia. Znie to možno trochu zvláštne, no dnes ti na väčšinu úkonov, ktoré denne vykonávaš postačí kvalitný smartpone s dostatočným počtom aplikácií. Budúcnosť je tu, treba sa prispôsobiť, nech to znie akokoľvek divne, všetky tieto „vymoženosti“ sa nám predsa snažia pomôcť.

www.hongkiat.com

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Most popular in last 7 days

Čo si o tom myslíte?